Bugün

EMRE OKAN BAYRAMOĞLU, BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

04.11.2013   13:24

EMRE OKAN BAYRAMOĞLU, BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Öğretmenevi Eski Müdürü Emre Okan Bayramoğlu, AK Parti Kars Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Kars Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinden istifa eden Bayramoğlu, AK Parti İl Başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulunmasının ardından Çeltikov Otel’de basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bira araya geldi.

Bayramoğlu burada gazetecilere neden Kars Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. Yıllardır Kars’ın yerel yönetimlerinin geliş gidişlerine şahit olmuş ve hizmet bekleyen bir vatandaş olarak yaşamış ve her seferinde yapılmayan tüm genel ve yerel hizmetlerde kendinde de vebal aradığını belirten Bayramoğlu, “bu vebalden kurtulmanın yolunun taşın altına elimizi koymak olduğunu düşünerek belediye başkanlığı aday adayı oldum.” Dedi.

GENÇ BİR EKİPLE YÖNETİME SOYUNDUK

Kendisini ve ekibinin farkı ve genç olmalarından ziyade Kars’ı ve sorunlarını yaşayarak tespit etmiş olduklarını da belirten Bayramoğlu, “Hepsinden önemlisi bu sorunların çözümlenmesi için seçilmiş olmayı beklemiş olmamız önemlidir. Kendi kişisel imkanlarımızla şehrimize 2.lig de mücadele eden profesyonel bir voleybol takımı kurduk. Şehrimizin eğitimli gençlerinden ve ağırlıklı olarak öğretmenlerden oluşan bir tiyatro grubunu dönem dönem yine kendi imkanlarımızla konserler düzenleyerek katkıda bulunmaya naçizane çalıştık. Ama ben ve ekibimin bunun ötesinde bir değil bin adım ilerisinde projelerimiz, heveslerimiz, çalışma azim ve isteğimiz var. Köhne bir belediyecilik zihniyetinden uzak, klasik idarecilikten kendisini arındırmış, parti yönetimimizin ülke çapına yaymaya çalıştığı genç, dinamik, idealist olacağız. Hedeflerini fezaya kadar yüksek tutmuş olanla idare eden değil olması gereken için mücadele eden daha güzeli olsun diye çalışan gücünü halkın irade ve isteklerinden alan, halkın istek ve arzularını gereksiz birer ayrıntı olarak görmeden asıl sorunun yapılanın ballandırarak anlatması yapılmayanın ise üstünün örtülmesi olduğunu düşünüyoruz.” Dedi.

SERHAT ŞEHRİMİZ HER ŞEYİ HAK EDİYOR

Ebul Hasan Harakani Hazretlerinin ruhunun aydınlattığı Serhat şehri Kars’ın her şeyin daha fazlasını hak ettiğini de belirten Bayramoğlu, daha sonra, “Nice zamandır bu düşüncesinin tatlı esaretini yaşıyorum. Bu uğurda can siparane mücadele etmek için siz değerli Kars halkından icazet istiyoruz. Çünkü halkın seçtiği olursanız, halktan olur ve onların ne istediklerini birilerinin istihbaratıyla yada anketleriyle değil bizzat kaynağından öğrenirsiniz. Bilirsiniz ve nasıl çözerim diye de düşünmek yerine o zamanı çözmek için çoktan harcamaya başlarsınız.” Diye konuştu.

KARS HALKINA SESLENDİ

Kars halkına da seslenen Bayramoğlu daha sonra şu ifadeleri kullandı.

“Saygı değer Kars halkı, Ben ve ekibimde bulunan diğer tüm Karslı hemşerilerimin sizlerle beraber ortak olan gördüğümüz, yaşadığımız sıkıntısını çektiğimiz, eksikliğini hissettiğimiz, bizim olan her ne var ise Karsın tek bir çakıl taşına kadar sahip çıkmaya çalışacağız. Şehrimizi hak ettiği makama yükseltmeye, hak ettiği belediyecilik hizmetlerini sunmaya talibiz. Önce Allah daha sonrada sizlerin desteğiyle biz bunu başaracağımıza inanıyoruz. Sizlerinde bize inancının ve desteğinin tam olacağı hususunda da inancımız vardır. İnşallah zamanı geldiğinde belediye binamızda Kars için ne yapacağımızı değil ne yaptık ve daha neler yapabiliriz diye konuşacağız. Kötü yönetici yoktur, kötü seçimler vardır. Seçtiğimiz kişi kadar hizmet görüyoruz. İnşallah partimizin başlattığı seçmende aydınlanma dönemini siz değerli seçmenlerimizin vereceği kararla sizleri ve kendimiz mahcup etmeden sürdüreceğiz…”

 Okunma :


Kategori:
Etiketler:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.